Villa – Fuente Álamo

184 000 €
2 Bedrooms
1 Bathroom
164 m²

1 Garage

Property Description:

Zapraszamy do zapoznania się z tym urokliwym modelem nieruchomości o powierzchni działki około 275 m², otoczonej dojrzałymi drzewami świerkowymi i cyprysami śródziemnomorskimi.

Nieruchomość jest usytuowana w malowniczym kompleksie domów szeregowych, które zostały doskonale wkomponowane w naturalne otoczenie. Ten unikalny i ekskluzywny obszar reprezentuje miejsce idealne do zamieszkania. Cały kompleks oferuje duże działki o powierzchni od 275 m² do ponad 850 m², z częściowo przylegającymi do siebie ogrodami oraz wspólnym basenem.

Nacisk został tutaj położony na jakość wykonania oraz nowoczesne projekty, przy jednoczesnym szacunku dla tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury wiejskich domów w okolicy.

Willa posiada dwa obszerne ganeczki z widokiem na zadbany ogród oraz pół zadaszony taras na piętrze, tworząc przyjemne przestrzenie do wypoczynku i relaksu. Kuchnia i łazienki są w pełni wyposażone.

 

Położenie:

Ta ekskluzywna nieruchomość leży u stóp urokliwej góry, oddzielającej ją od wybrzeża, otoczona przez starożytne gospodarstwa wiejskie. To luksusowe osiedle zostało stworzone z myślą o zapewnieniu wszystkich udogodnień, zachowując jednocześnie spokój i urok autentycznego, naturalnego środowiska. Jest to miejsce bezcenne w swojej unikalności, stanowiące niepowtarzalny skarb w całej prowincji Murcja. Można cieszyć się bliskością natury i własnym ogrodem, obserwować otaczające pola z przytulnego ganeczka, opalać się bądź relaksować w klimatyzowanym wnętrzu.

Położenie tych przepięknych willi jest doskonałe, z łatwym dostępem do autostrady północ-południe oraz nowego Międzynarodowego Portu Lotniczego Corvera (znajduje się w odległości niecałych 30 minut jazdy samochodem). W zaledwie kilka minut można dotrzeć na plażę w Mazarrón, do wybrzeża Mar Menor, zrobić zakupy w Cartagenie czy zagrać w golfa na Hacienda el Álamo. Kilka nadmorskich miasteczek i wiosek z pięknymi piaszczystymi plażami jest oddalonych o mniej niż 30 minut. Stolica regionu, miasto Murcja, jest oddalone o 40 minut jazdy samochodem.

Zapraszamy do zanurzenia się w luksusie, spokoju i uroku tego wyjątkowego miejsca!