Apartamenty – Torrevieja

269 900 €
- 324 900 €
2 Sypialnie
2 Łazienki
131 m²

- 178m²

1 ogród
2 tarasy
1 Garaż
2 baseny

Opis nieruchomości

Cechy Kompleksu:

Data oddania nieruchomości: grudzień 2025
Opcja garażu: 10 000 euro

Luksusowe bungalowy oferują 2 sypialnie i 2 łazienki na powierzchni od 131 m². Na osiedlu znajdują się 3 strefy basenowe, strefa jacuzzi, strefa fitness, kort do gry w padla, plac zabaw dla dzieci, mini golf i tereny zielone. Resort znajduje się w Los Balcones (Torrevieja), blisko jednych z najlepszych plaż Costa Blanca i parku przyrody Laguna Rosa w Torrevieja. Dodatkowo oferuje panoramiczne widoki na Morze Śródziemne.

 

Lokalizacja i Otoczenie:

Torrevieja to jedno z najpopularniejszych miast turystycznych na Costa Blanca, znane ze swoich plaż i parków przyrody, takich jak Laguna Rosa. A oto nasza flagowa promocja w tej lokalizacji w Alicante.

Torrevieja to dobrze rozwinięte miasto, a Nalia Resort jest otoczony wszelkimi udogodnieniami: szpitalami, szkołami, centrami handlowymi, miejscami rozrywki, restauracjami oraz połączeniami kolejowymi. Oczywiście, znajduje się również blisko innych turystycznych miejscowości prowincji Alicante, takich jak: San Juan de Alicante, Campello, Denia, Orihuela Costa, Calpe, Moraira oraz Międzynarodowe Lotnisko w Alicante!

Na co czekasz, aby zamieszkać w najlepszym miejscu na świecie?